اماکن دیدنی بندرکیاشهر استان گیلان

دیدنی های کیاشهر بسیار زیبا و جذاب هستند و مسافرین زیادی سالانه به این منطقه سر سبز سفر میکنند.کیاشهر در ۱۷ کیلومتری شهرستان آستانه اشرفیه و در ۵۰ کیلومتری شهر رشت قرار دارد. برای خرید محصولات محصولات محلی گیلان و کیاشهر اینجا کلیک کنید.

پارک ملی بوجاق

پارک ملی بوجاق یکی از زیباترین مناطق استان گیلان میباشد که در سالهای اخیر به ثبت رسیده و پارک ملی شناخته شده است… اگر بخواهیم پارک ملی بوجاق در بندر کیاشهر را برایتان توصیف کنیم بهتر است از یک دشت بسیار وسیع که در امتداد رودخانه سفید رود گسترده شده تا به دهانه دریای خزر برسد. در این دشت بسیار وسیع اسب ها و گاوهای زیادی زندگی میکنند. در ادامه در مجاورت دریا, مرداب بزرگی به چشم میخورد که پناهگاه امنی برای پرندگان بومی و از همه مهمتر پرندگان کمیاب و مهاجر از کشورهای همسایه میباشد.هنگام سفر به بندر کیاشهر از ماهی سفید این منطقه و بازار ماهی فروشان غافل نشوید.

شما میتوانید محصولات محلی شمال را از سایت گیل تی تی خرید کنید. www.giltiti.ir

طبیعت زیبای بوجاق بندرکیاشهر http://giltiti.ir/category/articles/tourism/
مرداب بندرکیاشهر http://giltiti.ir/category/articles/tourism/

پارک جنگلی بندر کیاشهر

بندر کیاشهر دارای یک پارک جنگلی میباشد که در آن اقداماتی برای راحتی و اسکان مسافرین صورت گرفته است. سکوهایی برای نصب چادر و باربیکیو و وسایل بازی برای کودکان و سوپرمارکت برای رفع نیازهای مسافرین. پارک جنگلی بندر کیاشهر با درختان سر به فلک کشیده و زیبا باعث شده تا مسافرین زیادی به این منطقه کشیده شوند و از سفر خود در مکانی امن و آرام لذت ببرند.

پارک جنگلی بندرکیاشهر http://giltiti.ir/category/articles/tourism/

اسکله ماهيگيري و قايقراني بندر کياشهر

بندر کیاشهر دارای یک اسکله زیبا و طبیعت بسیار نابی هست. در اسکله تعداد زیادی کشتی بزرگ پهلو گرفته که منظره زیبایی به اسکله بخشیده است. اگر به اسکه در بندر کیاشهر سفر کردید در آنجا افرادی حضور دارند که با قایق موتوری شما را به دل مرداب برده تا از طبیعت بکر مرداب لذت ببرید.

اسکله بندرکیاشهر http://giltiti.ir/category/articles/tourism/

پل چوبی بندرکیاشهر

به به رسیدیم به پل چوبی بندرکیاشهر, یکی از جاذبه های عجیب و زیبای استان گیلان. پل چوبی بندرکیاشهر با طولی حدود یک کیلومتر بر روی تالاب بین المللی بوجاق ساخته شده است که منظره چشم نواز تالاب و پوشش گیاهی زیبای آن روح انسان را تازه میکند. پل چوبی بندر کیاشهر به ساحل دریا ختم میشود.

پل چوبی بندرکیاشهر http://giltiti.ir/category/articles/tourism/

ساحل زیبای دریای خزر در بندرکیاشهر

در بندرکیاشهر شما از هر خیابان که بروید به دریا میرسید ولی لطفا این هشدار را جدی بگیرید ودر اماکنی که طرح نیست و غریق نجات ندارد حتی تا زانو هم در آب دریا نروید تاکید میکنیم حتی تا زانو هم نروید. ولی در جاهایی که طرح دریا هست با خیال راحت بروید و لذت ببرید.

ساحل زیبای دریای خزر در بندرکیاشهر http://giltiti.ir/category/articles/tourism/

اگر علاقمند به خرید صنایع دستی و مواد خوراکی ارگانیک استان گیلان هستید اینجا کلیک کنید.